KONST / Litografier / Färglitografi 13229092

nr 1322 9092

Cesare Marchesini

(f. 1939), Italien

Färglitografi, Signerad, numrerad 30/360. Motivet: 45x57 cm

Cesare Marchesini, italiensk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 april 2020
kl 20:49:46

Cesare Marchesini

Läs mer om Cesare Marchesini